HAFTALIK PROGRAM

İZMİR İLİ 15.06.2019 - 21.06.2019 TARİHLERİ ARASINDA OYNANACAK OLAN MÜSABAKA PROGRAMI

15 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR ÇAKMAKLIKÖYÜ SPOR ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 15.06.2019 17:00 ALİAĞA ÇAKMAKLI KÖYÜ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR AĞA SPOR 15.06.2019 17:00 ALİAĞA TOKİ SPOR TESİSLERİ
İZMİR U-11 LİGİ ALİAĞA GENÇ SPOR ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 15.06.2019 18:00 ALİAĞA TOKİ SPOR TESİSLERİ
U/16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME FİNALİ BURSA FETHİYE İDMAN YURDU BALIKESİR BANDIRMA BALTOK 15.06.2019 16:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ PLAY OUT YAMANLAR ESEN SPOR KURUÇEŞME SPOR 15.06.2019 18:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR BORNOVA HİTAB SPOR MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR 15.06.2019 18:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-11 LİGİ ALAÇATI SPOR ÇEŞME BELEDİYE SPOR 15.06.2019 16:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ URLA BELEDİYESİ SPOR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 15.06.2019 17:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ MİNİKORDU SPOR SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR 15.06.2019 18:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ YAMANLAR ESEN SPOR DENİZ SPOR 15.06.2019 15:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ İZMİR OSMANGAZİ SPOR 15.06.2019 16:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ İLKADIM SPOR BATI ANADOLU SAĞ.EĞT.K. 15.06.2019 17:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR İZMİR GENÇ MANİSALILAR KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR 15.06.2019 18:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR IŞIK SPOR İZMİR MEVLANA SPOR 15.06.2019 17:00 BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ IŞIKKENTGÜCÜ SPOR ÜLKÜ SPOR 15.06.2019 16:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ YENİ EVKA-4 SPOR BORNOVA EVKA-3 SPOR 15.06.2019 17:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ BORNOVA GENÇLİK F.Y AŞ. YOL SPOR 15.06.2019 18:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ BORNOVA 1881 SPOR ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPOR 15.06.2019 19:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ PINARGÜCÜ SPOR ÇAMDİBİ SPOR 15.06.2019 15:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ MEVLANA KONURCA SPOR ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR 15.06.2019 16:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR KONAK BELEDİYE SPOR 15.06.2019 17:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ İZMİRGÜCÜ SPOR ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR 15.06.2019 18:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ GÜLTEPEGÜCÜ SPOR BUCA BELEDİYE SPOR 15.06.2019 19:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 15.06.2019 15:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-11 LİGİ GENÇ ÖZGÜR SPOR ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİKSPOR 15.06.2019 16:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-11 LİGİ İZMİR KARTALLAR SPOR ÖZÇAMDİBİ SPOR 15.06.2019 17:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-11 LİGİ MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR ALTINIRMAK SPOR 15.06.2019 18:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR EVKA-1 SPOR BUCA ZAFER SPOR 15.06.2019 16:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR KAHRAMANLAR SPOR 15.06.2019 18:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
İZMİR U-11 LİGİ ÖZEN SPOR BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 15.06.2019 11:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR BUCA EFELER SPOR 15.06.2019 12:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ FIRAT SEYHANGÜCÜ SPOR ŞİRİNYER SPOR 15.06.2019 13:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR EVKA-5 SPOR 15.06.2019 16:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-11 LİGİ KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE KARŞIYAKA BELEDİYE SPOR 15.06.2019 17:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-11 LİGİ ÇİĞLİ MALTEPE SPOR GÜZELTEPE GENÇLİK 15.06.2019 18:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR İZMİR 1461 SPOR EŞREFPAŞA SPOR 15.06.2019 17:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR ERDEM ESENTEPE SPOR TELLİBAHÇE SPOR 15.06.2019 18:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ DAMLACIK SPOR DADAŞ SPOR 15.06.2019 16:00 MENEMEN ASARLIK SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR 15.06.2019 17:00 MENEMEN ASARLIK SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR YAHŞELLİ GENÇLİK FOÇA BELEDİYE SPOR 15.06.2019 17:00 MENEMEN EMİRALEM SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ SELÇUK GENÇLİK SPOR İZMİR YILDIZ SPOR 15.06.2019 16:00 SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ SELÇUK ÇAMLIK SPOR AYRANCILAR GENÇLİK 15.06.2019 17:00 SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÖDEMİŞ GENÇLİK SPOR TORBALI ÇAYBAŞI SPOR 15.06.2019 18:00 SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR TİREGENÇ 1970 SPOR SELÇUK EFES SPOR 15.06.2019 18:00 TİRE SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 2.AMATÖR TORBALIGÜCÜ GENÇLİK ALAÇATI SPOR 15.06.2019 18:00 TORBALI SAHASI

16 HAZİRAN 2019 PAZAR

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U-11 LİGİ ÇAMDİBİ SPOR SERİNTEPE KANDERE SPOR 16.06.2019 10:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-11 LİGİ 1925 GENÇLİK VE SPOR ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR 16.06.2019 11:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-13 LİGİ 2. ELEME YAMAÇGÜCÜ SPOR MİNİKORDU SPOR 16.06.2019 12:30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-13 LİGİ 2. ELEME BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR 16.06.2019 14:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-13 LİGİ 2. ELEME 1925 GENÇLİK VE SPOR ÇAMDİBİ SPOR 16.06.2019 19:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
2.AMATÖR KÜME IŞIK SPOR ÖRNEKKÖY SPOR 16.06.2019 15:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
2.AMATÖR KÜME KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR KARABAĞLAR SEVGİ SPOR 16.06.2019 17:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
2.AMATÖR KÜME EGE ÇAĞLAYAN SPOR ALTINDAĞ SPOR 16.06.2019 19:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-11 LİGİ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL ALAÇATI SPOR 16.06.2019 17:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR GÜMÜLDÜR SPOR 16.06.2019 18:00 BALÇOVA SAHASI
2.AMATÖR KÜME 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR YENİ DOĞANÇAY SPOR 16.06.2019 17:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR 16.06.2019 17:00 BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.
İZMİR U-11 LİGİ AĞA SPOR YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK 16.06.2019 18:00 BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.
2.AMATÖR KÜME MEVLANA KONURCA SPOR İZMİR MEVLANA SPOR 16.06.2019 17:00 BORNOVA DOĞANLAR SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BORNOVA BELEDİYE SPOR YENİ EVKA-4 SPOR 16.06.2019 10:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ BORNOVA EVKA-3 SPOR BORNOVA 1881 SPOR 16.06.2019 11:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPOR İZMİR DSİ SPOR 16.06.2019 12:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
2.AMATÖR KÜME NALDÖKEN SPOR NALDÖKENGÜCÜ SPOR 16.06.2019 17:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ BUCA BELEDİYE SPOR İZMİRGÜCÜ SPOR 16.06.2019 10:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR IŞIKKENTGÜCÜ SPOR 16.06.2019 11:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR GÜLTEPEGÜCÜ SPOR 16.06.2019 12:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİKSPOR MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR 16.06.2019 15:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-11 LİGİ ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ GENÇ ÖZGÜR SPOR 16.06.2019 17:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-11 LİGİ ALTINIRMAK SPOR İZMİR KARTALLAR SPOR 16.06.2019 18:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
2.AMATÖR KÜME ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİKSPOR IŞIKKENTGÜCÜ SPOR 16.06.2019 17:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
2.AMATÖR KÜME FIRAT SEYHANGÜCÜ SPOR ALSANCAK GENÇLİK VE SPOR 16.06.2019 15:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
2.AMATÖR KÜME ÖZEN SPOR KOZAĞAÇ SPOR 16.06.2019 17:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
İZMİR U-13 LİGİ 2. ELEME ÖDEMİŞ GENÇLİK SPOR PINARGÜCÜ SPOR 16.06.2019 19:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
2.AMATÖR KÜME EFELERGÜCÜ SPOR BASIN SİTESİ SPOR 16.06.2019 17:00 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
İZMİR U-13 LİGİ 2. ELEME İZMİRGÜCÜ SPOR KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 16.06.2019 19:00 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
İZMİR U-11 LİGİ FIRAT SEYHANGÜCÜ SPOR KURUÇEŞME SPOR 16.06.2019 15:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BUCA EFELER SPOR ŞİRİNYER SPOR 16.06.2019 16:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR 16.06.2019 17:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 16.06.2019 14:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-11 LİGİ KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR ÇİĞLİ MALTEPE SPOR 16.06.2019 15:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-11 LİGİ GÜZELTEPE GENÇLİK ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 16.06.2019 16:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-11 LİGİ EVKA-5 SPOR DAMLACIK SPOR 16.06.2019 17:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-11 LİGİ DADAŞ SPOR KARŞIYAKA BELEDİYE SPOR 16.06.2019 18:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
2.AMATÖR KÜME HARMANDALI SPOR EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR 16.06.2019 18:00 EGE ÜNİVERSİTESİ 20 MAYIS SAHASI
2.AMATÖR KÜME YENİ BAĞARASI SPOR AĞA SPOR 16.06.2019 17:00 FOÇA YENİ BAĞARASI SAHASI SUNİ ÇİM
2.AMATÖR KÜME LİMONTEPE GENÇLİKSPOR DÖRTYOL SPOR 16.06.2019 17:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR U-13 LİGİ 2. ELEME GÜMÜŞORDU GENÇ FK BUCA BELEDİYE SPOR 16.06.2019 19:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BASIN SİTESİ SPOR İZMİR BELEDİYE SPOR 16.06.2019 15:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BAHÇELİEVLER ELİT SPOR İZMİR SPOR 16.06.2019 16:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ESKİ İZMİR GENÇLİK SMYRNA ATLETİK SPOR 16.06.2019 17:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ İZMİR 1461 SPOR İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK 16.06.2019 18:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
2.AMATÖR KÜME YEŞİLYURT SPOR İZMİR 1461 SPOR 16.06.2019 17:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR U-13 LİGİ 2. ELEME ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 16.06.2019 11:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-13 LİGİ 2. ELEME URLA BELEDİYESİ SPOR ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 16.06.2019 12:30 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ YEŞİLTEPE SPOR HARMANDALI SPOR 16.06.2019 14:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BAYRAKLI BELEDİYE SPOR YAMAÇGÜCÜ SPOR 16.06.2019 15:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ FİKRİ ALTAY SPOR BAYRAKLI YILDIZORDU 16.06.2019 16:30 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ KARŞIYAKA BERGAMA BELEDİYE SPOR 16.06.2019 17:30 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ TELLİBAHÇE SPOR MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR 16.06.2019 19:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
2.AMATÖR KÜME ŞEMİKLER SPOR YENİ ÖRNEKKÖY SPOR 16.06.2019 16:00 KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI
2.AMATÖR KÜME ERDEM ESENTEPE SPOR BOSTANLI SPOR 16.06.2019 18:00 KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI
2.AMATÖR KÜME AŞAĞI KIZILCA SPOR DAMLACIK YAYLA SPOR 16.06.2019 13:00 KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
2.AMATÖR KÜME ANSIZCA ZAFER SPOR KEMALPAŞA 1923 SPOR 16.06.2019 15:00 KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
2.AMATÖR KÜME ACAR SPOR SİNANCILAR SPOR 16.06.2019 17:00 KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR HİLAL SPOR 16.06.2019 10:00 MENDERES SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ GÜMÜŞORDU GENÇ FK GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ 16.06.2019 11:00 MENDERES SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ REO ATİLLA SPOR KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 16.06.2019 12:00 MENDERES SAHASI
2.AMATÖR KÜME EMİRALEM BELEDİYE SPOR YAHŞELLİ GENÇLİK 16.06.2019 17:00 MENEMEN EMİRALEM SAHASI
2.AMATÖR KÜME ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR URLA BELEDİYESİ SPOR 16.06.2019 17:00 ÖDEMİŞ SAHASI
2.AMATÖR KÜME TORBALIGÜCÜ GENÇLİK HİLAL SPOR 16.06.2019 18:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÇEŞME BELEDİYE SPOR MİNİKORDU SPOR 16.06.2019 17:00 URLA SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR URLA BELEDİYESİ SPOR 16.06.2019 18:00 URLA SAHASI

17 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U-11 LİGİ MENEMEN BELEDİYE SPOR ALTAY 17.06.2019 17:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-11 LİGİ GÖZTEPE BUCA SPOR 17.06.2019 18:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-11 LİGİ ÖZÇAMDİBİ SPOR ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK 17.06.2019 19:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-11 LİGİ 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ 17.06.2019 17:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR ONUR GENÇLİK SPOR 17.06.2019 18:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ TİREGENÇ 1970 SPOR ÖDEMİŞ GENÇLİK SPOR 17.06.2019 15:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ TORBALIGÜCÜ GENÇLİK SELÇUK ÇAMLIK SPOR 17.06.2019 16:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ AYRANCILAR GENÇLİK SELÇUK GENÇLİK SPOR 17.06.2019 17:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U-13 LİGİ 2. ELEME TORBALIGÜCÜ GENÇLİK TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR 17.06.2019 18:30 TORBALI SAHASI

19 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U-11 LİGİ GÖZTEPE KARŞIYAKA 19.06.2019 17:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-11 LİGİ ALTINORDU MENEMEN BELEDİYE SPOR 19.06.2019 18:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-11 LİGİ ALTAY BUCA SPOR 19.06.2019 19:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-11 LİGİ ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ İLKADIM SPOR 19.06.2019 15:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BATI ANADOLU SAĞ.EĞT.K. BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ 19.06.2019 16:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ İZMİR OSMANGAZİ SPOR EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR 19.06.2019 17:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ONUR GENÇLİK SPOR DENİZ SPOR 19.06.2019 18:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ YAMANLAR ESEN SPOR 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR 19.06.2019 19:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-13 LİGİ PLAY OF GRUPLARI BUCA SPOR PINARGÜCÜ SPOR 19.06.2019 17:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U-13 LİGİ PLAY OF GRUPLARI ALTINORDU ÇAMDİBİ SPOR 19.06.2019 18:30 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR 19.06.2019 17:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÜLKÜ SPOR ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR 19.06.2019 18:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ MEVLANA KONURCA SPOR SERİNTEPE KANDERE SPOR 19.06.2019 19:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-13 LİGİ PLAY OF GRUPLARI ALTAY TORBALIGÜCÜ-TORBALI AYRANCILAR YILDIZ GALİBİ 19.06.2019 18:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
İZMİR U-11 LİGİ ÖZEN SPOR FIRAT SEYHANGÜCÜ SPOR 19.06.2019 18:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ŞİRİNYER SPOR KURUÇEŞME SPOR 19.06.2019 19:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR 19.06.2019 15:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ SMYRNA ATLETİK SPOR BASIN SİTESİ SPOR 19.06.2019 16:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ İZMİR SPOR ESKİ İZMİR GENÇLİK 19.06.2019 17:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ İZMİR BELEDİYE SPOR İZMİR 1461 SPOR 19.06.2019 18:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-13 LİGİ PLAY OF GRUPLARI GÖZTEPE ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 19.06.2019 16:30 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-13 LİGİ PLAY OF GRUPLARI YAMAÇGÜCÜ SPOR ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 19.06.2019 18:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI

20 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U-11 LİGİ KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR GÜMÜŞORDU GENÇ FK 20.06.2019 17:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ MİNİKORDU SPOR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 20.06.2019 18:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BORNOVA 1881 SPOR BORNOVA BELEDİYE SPOR 20.06.2019 16:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ BORNOVA GENÇLİK F.Y AŞ. ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPOR 20.06.2019 17:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ İZMİR DSİ SPOR BORNOVA EVKA-3 SPOR 20.06.2019 18:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-11 LİGİ KONAK BELEDİYE SPOR 1925 GENÇLİK VE SPOR 20.06.2019 17:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ İZMİRGÜCÜ SPOR ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR 20.06.2019 18:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 20.06.2019 16:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-11 LİGİ ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK ALTINIRMAK SPOR 20.06.2019 17:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-11 LİGİ İZMİR KARTALLAR SPOR ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİKSPOR 20.06.2019 18:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-11 LİGİ BORNOVA YEŞİLOVA SPOR ÖZÇAMDİBİ SPOR 20.06.2019 19:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-11 LİGİ BUCA EFELER SPOR BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK 20.06.2019 17:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 20.06.2019 18:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR ÇEŞME BELEDİYE SPOR 20.06.2019 17:00 ÇEŞME DALYAN SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ALAÇATI SPOR GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 20.06.2019 18:00 ÇEŞME DALYAN SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR 20.06.2019 16:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-11 LİGİ ÇİĞLİ MALTEPE SPOR KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE 20.06.2019 17:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-11 LİGİ DAMLACIK SPOR GÜZELTEPE GENÇLİK 20.06.2019 18:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-11 LİGİ DADAŞ SPOR EVKA-5 SPOR 20.06.2019 16:00 ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ KARŞIYAKA BELEDİYE SPOR ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 20.06.2019 17:00 ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR YEŞİLTEPE SPOR 20.06.2019 14:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ FİKRİ ALTAY SPOR 20.06.2019 15:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ HARMANDALI SPOR BAYRAKLI BELEDİYE SPOR 20.06.2019 16:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ BAYRAKLI YILDIZORDU TELLİBAHÇE SPOR 20.06.2019 17:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ SELÇUK ÇAMLIK SPOR TORBALI SPOR 20.06.2019 16:00 SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ SELÇUK GENÇLİK SPOR TORBALIGÜCÜ GENÇLİK 20.06.2019 17:00 SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ İZMİR YILDIZ SPOR AYRANCILAR GENÇLİK 20.06.2019 18:00 SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 20.06.2019 17:00 YENİ FOÇA SAHASI
İZMİR U-11 LİGİ GÖÇBEYLİ BELEDİYE SPOR AĞA SPOR 20.06.2019 18:00 YENİ FOÇA SAHASI