KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MAÇ TARİHİ ve SAATİ | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI |
|
---|---|---|---|---|---|
İZMİR U17 LİGİ | ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR | DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ | 16.03.2024 | 13:00 | ALİAĞA HELVACI SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | KONAK ESENTEPE SPOR KULÜBÜ | 1923 ALSANCAK SPOR | 16.03.2024 | 14:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | EŞREFPAŞA 35 SPOR KULÜBÜ | KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR | 16.03.2024 | 16:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | ESKİ İZMİR GENÇLİK | NARLIDERE BELEDİYE SPOR | 16.03.2024 | 18:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ESENLİK SPOR KULÜBÜ | İZMİR KÖRFEZ SPOR | 16.03.2024 | 20:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | İZMİR 1461 SPOR | KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ | 16.03.2024 | 11:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR | İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ACAR SPOR | ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ | 16.03.2024 | 15:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | HÜRADALET SPOR | ÜLKÜ SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | DAMLACIK SPOR | ÜLKÜ SPOR | 16.03.2024 | 19:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BALÇOVA BELEDİYE TERMAL | EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ | 16.03.2024 | 10:30 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BALÇOVA BELEDİYE TERMAL | İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK | 16.03.2024 | 12:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG PLAY OF | BALÇOVA BELEDİYE TERMAL | ÖDEMİŞ SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ | GAZİEMİR SARNIÇ SPOR | 16.03.2024 | 11:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ | KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR | 16.03.2024 | 12:30 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ | İZMİR E ATLETİK FK SPOR | 16.03.2024 | 14:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ONUR GENÇLİK SPOR | İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK | 16.03.2024 | 16:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BAYRAKLI ÖZGÜR FK | KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR | 16.03.2024 | 17:30 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ | ALİAĞA FUTBOL A.Ş. | 16.03.2024 | 11:00 | BERGAMA 14 EYLÜL STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | BERGAMA BAKIRÇAY | BERGAMA YILDIZLAR SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | BERGAMA 14 EYLÜL STADI |
TFF 3. LİG | BORNOVA 1877 A.Ş. | DARICA GENÇLERBİRLİĞİ | 16.03.2024 | 14:00 | BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADI |
İZMİR U17 LİGİ | PINARGÜCÜ SPOR | YENİ EVKA-4 SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR | İLKADIM SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | YOL SPOR | SİNANCILAR SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BORNOVA 1881 SPOR | İZMİR MEVLANA SPOR | 16.03.2024 | 10:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
TFF U19 GELİŞİM LİGİ | BORNOVA 1877 A.Ş. | TURGUTLU SPOR | 16.03.2024 | 12:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
TFF U17 GELİŞİM LİGİ | BORNOVA 1877 A.Ş. | MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ | 16.03.2024 | 15:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
İZMİR U17 LİGİ | BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. | BORNOVA HİTAB SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | İZMİR BELEDİYE SPOR | DAMLACIK SPOR | 16.03.2024 | 11:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ÇAMKULE SPOR | GÜLTEPEGÜCÜ SPOR | 16.03.2024 | 12:30 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK | ÖZÇAMDİBİ SPOR | 16.03.2024 | 14:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ | ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR | 16.03.2024 | 15:30 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | 1923 ALSANCAK SPOR | İZMİRGÜCÜ SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPOR | NALDÖKENGÜCÜ SPOR | 16.03.2024 | 18:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR U17 LİGİ | BORNOVA KANDERE SPOR | GÖKOVA SPOR | 16.03.2024 | 09:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | ALTINIRMAK SPOR | GENÇ ŞAHİNLER | 16.03.2024 | 11:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
TFF KADINLAR 3. LİGİ | BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR | KARŞIYAKA BEDEN EĞT.ve SPOR EĞT. MER.SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR | İZMİR BARBAROS SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ALTINDAĞ SPOR | İZMİR MEVLANA SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BORNOVA YEŞİLOVA SPOR | ÖZÇAMDİBİ SPOR | 16.03.2024 | 19:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR | SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR | 16.03.2024 | 11:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U17 LİGİ | LİMONTEPE GENÇLİKSPOR | KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK | 16.03.2024 | 13:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. | KURUÇEŞME SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR | GÜRALTAY SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | BUCA EFELER SPOR | BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | 16.03.2024 | 19:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
TFF U19 GELİŞİM LİGİ | BUCA SPOR 1928 | SOMA SPOR | 16.03.2024 | 12:00 | BUCA ESKİ İLÇE STADI |
İZMİR U17 LİGİ | İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ | İZMİRSPOR | 16.03.2024 | 15:00 | BUCA ESKİ İLÇE STADI |
İZMİR U17 LİGİ | İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR | GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ | 16.03.2024 | 17:00 | BUCA ESKİ İLÇE STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK | BUCA BELEDİYE SPOR | 16.03.2024 | 11:00 | BUCA KURUÇEŞME SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR | BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | 16.03.2024 | 12:30 | BUCA KURUÇEŞME SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | İZMİR KÖRFEZ SPOR | KOZAĞAÇ SPOR | 16.03.2024 | 14:00 | BUCA KURUÇEŞME SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | KARABAĞLAR ADA SPOR KULÜBÜ | KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ | 16.03.2024 | 15:30 | BUCA KURUÇEŞME SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | İŞÇİEVLERİ SPOR | KURUÇEŞME SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | BUCA KURUÇEŞME SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | ÇEŞME BELEDİYE SPOR | ALAÇATI SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | ÇEŞME DALYAN SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ÇEŞME BELEDİYE SPOR | ÇEŞME ILICA SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | ÇEŞME DALYAN SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | DADAŞ SPOR | ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ | EVKA-5 SPOR | 16.03.2024 | 14:30 | ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | GÜZELTEPE GENÇLİK | HARMANDALI SPOR | 16.03.2024 | 16:00 | ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | DÖRTYOL SPOR | İZMİRSPOR | 16.03.2024 | 11:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR | TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ | MESEV GENÇLİK VE SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK | SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BORNOVA ATA SPOR | ÖZEN SPOR | 16.03.2024 | 11:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ | GAZİEMİR SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | GAZİEMİR ONUR SPOR | KARABAĞLAR SEVGİ SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | GAZİEMİR NFK | GÜZELBAHÇE FUTBOL SPOR KULÜBÜ | 16.03.2024 | 17:00 | GAZİEMİR SAHASI |
TRENDYOL 1. LİG | GÖZTEPE A.Ş | ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ | 16.03.2024 | 20:30 | GÖZTEPE GÜRSEL AKSEL STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | GÜZELBAHÇE FUTBOL SPOR KULÜBÜ | GÜMÜLDÜR SPOR | 16.03.2024 | 11:00 | GÜZELBAHÇE SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | GÜZELBAHÇE FUTBOL SPOR KULÜBÜ | GÜMÜLDÜR SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | GÜZELBAHÇE SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR | SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | GÜZELBAHÇE SAHASI |
TFF KADINLAR 3. LİGİ | ORBİT KARABAĞLAR SPOR | ESKİ İZMİR GENÇLİK | 16.03.2024 | 11:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK | GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ | 16.03.2024 | 13:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | KARABAĞLAR GENÇYILDIZ SPOR | BORNOVA ATA SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR | EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ | TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946 | 16.03.2024 | 19:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
TFF U19 GELİŞİM LİGİ | KARŞIYAKA | KUŞADASI SPOR | 16.03.2024 | 12:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ALTINYAKA SPOR KULÜBÜ | KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR | 16.03.2024 | 14:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | YEŞİLTEPE SPOR | KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR | 16.03.2024 | 15:30 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR | KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | DENİZ SPOR | FİKRİ ALTAY SPOR | 16.03.2024 | 11:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | DEDEBAŞI SPOR | GÜZELTEPE GENÇLİK | 16.03.2024 | 13:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | TELLİBAHÇE SPOR | NERGİZ SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR | KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | BOSTANLI SPOR | MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR | 16.03.2024 | 19:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | KEMALPAŞA 1923 SPOR | ULUCAK SPOR | 16.03.2024 | 14:00 | KEMALPAŞA ULUCAK SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | KEMALPAŞA 1923 SPOR | DOĞANLAR SPOR | 16.03.2024 | 16:00 | KEMALPAŞA ULUCAK SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ASARLIK GENÇLİK SPOR | MALTEPE BELEDİYE SPOR | 16.03.2024 | 12:00 | MENEMEN ASARLIK SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | MENEMEN GENÇLİK SPOR | 16.03.2024 | 13:30 | MENEMEN ASARLIK SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | ASARLIK GENÇLİK SPOR | HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | MENEMEN ASARLIK SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | KOYUNDERE GENÇLİK SPOR | KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR | 16.03.2024 | 17:00 | MENEMEN ASARLIK SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | SELÇUK ÇAMLIK SPOR | TORBALI ÇAYBAŞI SPOR | 16.03.2024 | 12:00 | SELÇUK SAHASI |
TFF KADINLAR 3. LİGİ | SELÇUK ÇAMLIK SPOR | ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR | 16.03.2024 | 15:00 | SELÇUK SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | TORBALI SAYGIN SPOR | TORBALI GENÇ ORDU SPOR | 16.03.2024 | 14:00 | TORBALI SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | TORBALI ÇAYBAŞI SPOR | KİRAZGÜCÜ SPOR KULÜBÜ | 16.03.2024 | 16:00 | TORBALI SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | URLA BELEDİYESİ SPOR | SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR | 16.03.2024 | 13:00 | URLA SAHASI |
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MAÇ TARİHİ ve SAATİ | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI |
|
---|---|---|---|---|---|
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ÇAKMAKLIKÖYÜ SPOR | BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ | 17.03.2024 | 15:00 | ALİAĞA ÇAKMAKLI KÖYÜ SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ALİAĞA GENÇ SPOR | SEYREK BELEDİYE SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | KAHRAMANLAR SPOR | DOSTGÜCÜ SPOR | 17.03.2024 | 11:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | İZMİR ATİLLA SPOR | GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | ÇAMKULE SPOR | İZMİR OSMANGAZİ SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | EFELERGÜCÜ SPOR | LİMONTEPE GENÇLİKSPOR | 17.03.2024 | 17:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | 1923 ALSANCAK SPOR | GÜLTEPEGÜCÜ SPOR | 17.03.2024 | 19:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | DAMLACIK SPOR | HİLAL SPOR | 17.03.2024 | 11:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | YILMAZKAYA SPOR | İKİÇEŞMELİK SPOR KULÜBÜ | 17.03.2024 | 13:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR | KARDEŞLER F.K. | 17.03.2024 | 15:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | BASMANE ALTINPARK SPOR | HUCÜM SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | KARABAĞLAR ORBİT | KARABAĞLAR BARIN SPOR | 17.03.2024 | 19:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
TFF U15 GELİŞİM LİGİ | GÖZTEPE A.Ş | KARŞIYAKA | 17.03.2024 | 13:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | BALÇOVA İDMAN YURDU SPOR | KARABURUN BELEDİYE SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | BAYRAKLI ÖZGÜR FK | ÇAYIRLIBAHÇE SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | YAMANLAR ESEN SPOR | ÇAMDİBİ SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | GAZİEMİR SARNIÇ SPOR | KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
TFF 3. LİG | BERGAMA SPORTİF A.Ş. | GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ | 17.03.2024 | 14:00 | BERGAMA 14 EYLÜL STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | YEŞİLÇAM SPOR | SİNANCILAR SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BORNOVA BELEDİYE SPOR | NİF SPOR KULÜBÜ | 17.03.2024 | 15:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | BORNOVA ALTINYILDIZ SPOR | GÖKOVA SPOR | 17.03.2024 | 11:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | BORNOVA MEVLANA GENÇLİK | BORNOVA BELEDİYE SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
TFF U16 GELİŞİM LİGİ | BORNOVA 1877 A.Ş. | BUCA SPOR 1928 | 17.03.2024 | 15:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | YENİ EVKA-4 SPOR | BORNOVA KANDERE SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | İZMİR E ATLETİK FK SPOR | KONAK ESENTEPE SPOR KULÜBÜ | 17.03.2024 | 11:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR | ÜLKÜ SPOR | 17.03.2024 | 12:30 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | YOL SPOR | MEVLANA KONURCA SPOR | 17.03.2024 | 15:30 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ÇAMDİBİ SPOR | ALTINIRMAK SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ALTINDAĞ SPOR | ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR | 17.03.2024 | 18:30 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR U17 LİGİ | ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ | MEVLANA KONURCA SPOR | 17.03.2024 | 11:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ | BORNOVA 1881 SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | ALTINDAĞ SPOR | ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK | 17.03.2024 | 15:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | TE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜ | DOĞANLAR SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BORNOVA YEŞİLOVA SPOR | GENÇ ÖZGÜR SPOR | 17.03.2024 | 19:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR | KOZAĞAÇ SPOR | 17.03.2024 | 11:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U17 LİGİ | KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ | TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | ALSANCAK FUTBOL SPOR KULÜBÜ | İŞÇİEVLERİ SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK | FIRAT SEYHANGÜCÜ SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR | İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR | 17.03.2024 | 19:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR | KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ | 17.03.2024 | 11:00 | BUCA ESKİ İLÇE STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | KAYA SPOR | EVKA-1 SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | BUCA ESKİ İLÇE STADI |
İZMİR U17 LİGİ | BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | GÜRALTAY SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | BUCA ESKİ İLÇE STADI |
İZMİR U17 LİGİ | ŞİRİNYER SPOR | KURUÇEŞME SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | BUCA ESKİ İLÇE STADI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ | MALTEPE BELEDİYE SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | ÇANDARLI SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BAYINDIR SPOR | SELÇUK EFES SPOR | 17.03.2024 | 10:30 | ÇIRPI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | TİRE 2021 FK | TİRE BELEDİYE SPOR | 17.03.2024 | 12:00 | ÇIRPI SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG PLAY OF | AYRANCILAR GENÇLİK | TORBALI SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | ÇIRPI SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE | KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ÇİĞLİ MALTEPE SPOR | HARMANDALIGÜCÜ SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | DADAŞ SPOR | EVKA-5 SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | GERENKÖY SPOR | YENİ BAĞARASI SPOR | 17.03.2024 | 14:00 | FOÇA GERENKÖY SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BORNOVA ATA SPOR | ÖZEN SPOR | 17.03.2024 | 11:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | GAZİEMİR ONUR SPOR | ŞİRİNYER SPOR | 17.03.2024 | 12:30 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR | İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK | 17.03.2024 | 14:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ESKİ İZMİR GENÇLİK | İZMİR 1461 SPOR | 17.03.2024 | 15:30 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | ESKİ İZMİR GENÇLİK | KARABAĞLAR GENÇYILDIZ SPOR | 17.03.2024 | 11:00 | GAZİEMİR SAHASI |
TFF U15 GELİŞİM LİGİ | ALTAY | MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ | 17.03.2024 | 13:00 | GAZİEMİR SAHASI |
TFF U16 GELİŞİM LİGİ | ALTAY | KARŞIYAKA | 17.03.2024 | 15:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ | SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ | 17.03.2024 | 17:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | HARMANDALI SPOR | ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR | 17.03.2024 | 14:00 | HARMANDALI SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR | YAHŞELLİ GENÇLİK | 17.03.2024 | 16:00 | HARMANDALI SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | UZUNDERE SPOR | İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ | 17.03.2024 | 10:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
TFF BÖLGESEL AMATÖR LİG | İZMİRSPOR | BAYINDIR SPOR | 17.03.2024 | 14:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | MENDERES ALTINYILDIZ SPOR | EGE ÇAĞLAYAN SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | DÖRTYOL SPOR | İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK | 17.03.2024 | 19:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ | ÜRKMEZ SPOR KULÜBÜ | 17.03.2024 | 14:00 | KARABURUN SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | YEŞİLTEPE SPOR | İMBATLI YILDIRIM SPOR | 17.03.2024 | 11:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ERDEM ESENTEPE SPOR | KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR | KARŞIYAKA YALI SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | YENİ ÖRNEKKÖY SPOR | DEDEBAŞI SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | KARŞIYAKA YALI SPOR | TELLİBAHÇE SPOR | 17.03.2024 | 11:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | DEDEBAŞI SPOR | İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ | 17.03.2024 | 12:30 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | FİKRİ ALTAY SPOR | GÜZELTEPE DOĞU GENÇLİK | 17.03.2024 | 14:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | FİKRİ ALTAY SPOR | ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR | 17.03.2024 | 16:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR | İZMİR GENÇ MANİSALILAR | 17.03.2024 | 17:30 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | TELLİBAHÇE SPOR | MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR | 17.03.2024 | 19:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ARMUTLU SPOR | PINARGÜCÜ SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ARMUTLU SPOR | IŞIK SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | PARSA SPOR | ÖRNEKKÖY SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | KEMALPAŞA BAĞYURDU |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | KEMALPAŞA ÖREN SPOR | NALDÖKEN SPOR | 17.03.2024 | 12:00 | KEMALPAŞA ÖREN SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | ANSIZCA ZAFER SPOR | BORNOVA EVKA-3 SPOR | 17.03.2024 | 14:00 | KEMALPAŞA ÖREN SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | KEMALPAŞA 1923 SPOR | PINARGÜCÜ SPOR | 17.03.2024 | 16:00 | KEMALPAŞA ÖREN SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | MESEV GENÇLİK VE SPOR | SELÇUK EFES SPOR | 17.03.2024 | 12:00 | MENDERES SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | MENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜ | TORBALIGÜCÜ GENÇLİK | 17.03.2024 | 14:00 | MENDERES SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | MENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜ | TORBALIGÜCÜ GENÇLİK | 17.03.2024 | 16:00 | MENDERES SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | EMİRALEM BELEDİYE SPOR | KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | MENEMEN EMİRALEM SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM SPOR | YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK | 17.03.2024 | 15:00 | MENEMEN EMİRALEM SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | EMİRALEM BELEDİYE SPOR | KOYUNDERE GENÇLİK SPOR | 17.03.2024 | 17:00 | MENEMEN EMİRALEM SAHASI |
TFF 2. LİG | MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ | DENİZLİ SPOR | 17.03.2024 | 14:00 | MENEMEN İLÇE STADI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG PLAY OF | MENEMEN GENÇLİK SPOR | ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR | 17.03.2024 | 14:00 | MENEMEN MALTEPE SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | TÜRKELLİ SPOR | ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | 17.03.2024 | 14:00 | MENEMEN TÜRKELLİ SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR | EGEKENT GENÇLİK SPOR | 17.03.2024 | 16:00 | MENEMEN TÜRKELLİ SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | BERGAMA BİLİŞİM FUTBOL | KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR | 17.03.2024 | 12:00 | NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | İZMİRGÜCÜ SPOR | ÇEŞME ILICA SPOR | 17.03.2024 | 14:00 | NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | NARLIDERE BELEDİYE SPOR | GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ | 17.03.2024 | 16:00 | NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR | TORBALI GENÇ ORDU SPOR | 17.03.2024 | 13:00 | ÖDEMİŞ YENİ SAHA |
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ | ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR | ÖDEMİŞ SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | ÖDEMİŞ YENİ SAHA |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | MENDERES BLD. ÖZDERE SPOR | TORBALI SAYGIN SPOR | 17.03.2024 | 15:00 | ÖZDERE SAHASI |
TFF BÖLGESEL AMATÖR LİG | TİRE 2021 FUTBOL KULÜBÜ | TKİ TAVŞANLI LİNYİT | 17.03.2024 | 14:00 | TİRE GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADI |
TFF U16 GELİŞİM LİGİ | ALTINORDU | GÖZTEPE A.Ş | 17.03.2024 | 15:00 | TORBALI ALTINORDU TESİSLERİ |
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME | ÜRKMEZGÜCÜ SPOR | RADİKAL SPOR KULÜBÜ | 17.03.2024 | 13:00 | ÜRKMEZ SAHASI |
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME | YENİ FOÇA SPOR | DİKİLİ BELEDİYE SPOR | 17.03.2024 | 14:00 | YENİ FOÇA SAHASI |
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MAÇ TARİHİ ve SAATİ | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI |
|
---|---|---|---|---|---|
İZMİR U12 LİGİ ELEME MÜSABAKASI | BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR | GÜZELTEPE GENÇLİK | 18.03.2024 | 14:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU A YAN SAHA |
İZMİR U12 LİGİ ELEME MÜSABAKASI | GENÇ ÖZGÜR SPOR | ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | 18.03.2024 | 15:30 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI |
İZMİR U12 LİGİ ELEME MÜSABAKASI | İZMİR 1461 SPOR | GAZİEMİR FK | 18.03.2024 | 17:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI |
İZMİR U12 LİGİ ELEME MÜSABAKASI | CEYLAN SPOR | EGEKENT GENÇLİK SPOR | 18.03.2024 | 14:30 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI |
İZMİR U12 LİGİ ELEME MÜSABAKASI | SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR | ÇAMDİBİ SPOR | 18.03.2024 | 16:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI |
İZMİR U12 LİGİ ELEME MÜSABAKASI | ŞİRİNYER SPOR | GİRNE 1923 SPOR KULÜBÜ | 18.03.2024 | 14:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR U12 LİGİ ELEME MÜSABAKASI | ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR | İZMİR BELEDİYE SPOR | 18.03.2024 | 15:30 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR U12 LİGİ ELEME MÜSABAKASI | ALTINORDU | BAYRAKLI YILDIZORDU | 18.03.2024 | 17:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MAÇ TARİHİ ve SAATİ | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI |
|
---|---|---|---|---|---|
İZMİR U16 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI | KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ | İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK | 19.03.2024 | 15:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U16 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI | GÜZELTEPE GENÇLİK | PINARGÜCÜ SPOR | 19.03.2024 | 17:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U16 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI | GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR | SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR | 19.03.2024 | 14:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U16 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI | ÖZÇAMDİBİ SPOR | İZMİR SPOR | 19.03.2024 | 16:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U16 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI | BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ | ÖDEMİŞ SPOR | 19.03.2024 | 18:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MAÇ TARİHİ ve SAATİ | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI |
|
---|---|---|---|---|---|
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME BARAJ MÜSABAKASI | BUCA BELEDİYE SPOR | GÜZELTEPE GENÇLİK | 20.03.2024 | 15:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME İZMİR 5. LİK MÜSABAKASI | KOYUNDERE GENÇLİK SPOR | GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR | 20.03.2024 | 15:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MAÇ TARİHİ ve SAATİ | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI |
|
---|---|---|---|---|---|
İZMİR U12 LİGİ ÇEYREK FİNAL MÜSABAKASI | 1. MAÇ GALİBİ | 2. MAÇ GALİBİ | 22.03.2024 | 15:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI |
İZMİR U12 LİGİÇEYREK FİNAL MÜSABAKASI | 5. MAÇ GALİBİ | 6. MAÇ GALİBİ | 22.03.2024 | 16:30 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI |
İZMİR U12 LİGİÇEYREK FİNAL MÜSABAKASI | 3. MAÇ GALİBİ | 4. MAÇ GALİBİ | 22.03.2024 | 15:45 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI |
İZMİR U12 LİGİÇEYREK FİNAL MÜSABAKASI | 7. MAÇ GALİBİ | 8. MAÇ GALİBİ | 22.03.2024 | 17:15 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI |